SESJA NARZECZEŃSKA – JAK SIĘ DO NIEJ PRZYGOTOWAĆ?

SESJA NARZECZEŃSKA – JAK SIĘ DO NIEJ PRZYGOTOWAĆ?

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto?

Sesja narzeczeńska zazwyczaj odbywa się kilka miesięcy przed ślubem. Dzięki niej poznacie fotografa, który będzie wykonywał dla Was zdjęcia podczas ślubu i weselna. Możecie sprawdzić, w jaki sposób pracuje i czy swobodnie czujecie się w jego towarzystwie. Z pewnością dzięki sesji narzeczeńskiej, zdjęcia w dniu Waszego ślubu będą bardziej naturalne i spontaniczne.

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej?

Najważniejszą rzeczą, którą trzeba zabrać na sesję narzeczeńską to dobry nastrój i uśmiech. To, jak będą wyglądały Wasze zdjęcia w głównej mierze zależy od Was. Jestem zwolennikiem pełnego minimalizmu i podczas sesji narzeczeńskiej preferuję zdjęcia całkowicie naturalne, bez użycia zbędnych rekwizytów. Pierścionek zaręczynowy i bukiet kwiatów z całą pewnością wystarczą.

Jakie miejsce na sesję narzeczeńską będzie najodpowiedniejsze?

Znajdźcie odpowiednie miejsce na sesję! Idealnym rozwiązaniem mogą być zdjęcia w miejscu, w którym się zaręczyliście? 

Jeśli nie lubicie zgiełku wielkiego miasta i cenicie sobie ciszę, postawcie na naturalne otoczenie – las, park czy ogród. Z pewnością nie będziecie żałowali takiego wyboru. Obecnie sesja zakochanych na łonie natury jest bardzo popularnym rozwiązaniem.  W miejscu, w którym czujecie się dobrze, łatwiej będzie Wam się wyluzować i bez skrępowania pozować do zdjęć.

Dobrze bawcie się przed obiektywem! 

Podczas sesji starajcie się nie myśleć o tym, że ktoś was fotografuje.

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi zdjęciami z sesji zakochanych mojego autorstwa.