Fotograf na chrzest Łomianki

fotografia ślubna, portretowa i reportażowa

Jeśli szukacie idealnego fotografa na chrzest swojego dziecka w Łomiankach, to trafiliście idealnie. Fotografią zajmuję się od dawna, jest to moja prawdziwa pasja, której oddaję serce. Pracuję na najlepszym jakościowo sprzęcie. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że możecie śmiało mi zaufać i czuć się bezpieczni, jeśli chodzi o efekt końcowy.

Fotograf na chrzest – Łomianki

Zdjęcia wykonywane podczas chrztu są specyficzne, ponieważ ich głównym bohaterem jest dziecko, co oznacza, że fotograf musi wykazać się ogromną cierpliwością. Duże znacznie ma uchwycenie danej chwili, pozy czy gestu. Fotograf musi być wyjątkowo czujny i starać się uchwycić ulotne chwile, które są idealne na zrobienie konkretnego zdjęcia. Trzeba być też gotowym na niespodzianki i nieprzewidziane sytuacje, które przy dzieciach zdarzają się bardzo często. Jeśli jednak odpowiednio się do tego typu zdjęć przygotujemy, to efekt będzie co najmniej zadowalający. Staram się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów. Przed wykonaniem sesji zdjęciowej spotykamy się na rozmowie, dzięki której mogę poznać Wasze preferencje oraz pomysłu. Ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące miejsca sesji. Zdjęcia możemy wykonać w plenerze, w domu podczas przygotowań, na przyjęciu po chrzcie oraz w kościele podczas samego sakramentu. Jest to bardzo krótka chwila, podczas której staram się wykonać zdjęcia z różnych perspektyw.

Z uwagi na charakter uroczystości, goście stojący z tyłu, nie są w stanie zobaczyć najważniejszego momentu chrztu, zatem zdjęcia w tym pomogą. Możemy wykonać też fotografie pozowane, z rodzicami, dziadkami oraz chrzestnymi. Jeśli sobie życzycie, pozostanę na przyjęciu, po to, by zrobić niespodziewane i spontaniczne zdjęcia. Podczas pracy w tego typu warunkach, staram się być niezauważalny dla gości, aby nie psuć im zabawy. Dokładam zawsze wszelkich starań, aby pamiątki z uroczystości z dumą wisiały na ścianach Waszego domu i były miłym wspomnieniem tych wyjątkowych chwil. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z galerią zdjęć na mojej stronie, gdzie można zobaczyć przykładowe realizacje. Można się nimi zainspirować lub przedstawić własne pomyły, na pewno znajdziemy wyjątkowe aranżacje, które Was usatysfakcjonują. Zapraszam wszystkich z Łomianek oraz okolic do kontaktu w celu ustalenia terminu spotkania, na którym omówimy wszelkie szczegóły dotyczące wykonywanych zdjęć. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania oraz rozwieję wątpliwości.