Fotograf na wesele i fotografia ślubna Płońsku

fotografia ślubna, portretowa i reportażowa

Zapraszam do skorzystania z oferty jaką jest fotografia ślubna w mieście Płońsk i okolicach. Jeśli szukacie odpowiedniego fotografa na ślub oraz wesele, to dobrze trafiliście. Wieloletnie doświadczanie w tej dziedzinie sprawia, że jestem profesjonalistą, ale mimo to wciąż poszerzam swoją wiedzę i doszkalam się, aby jeszcze lepiej móc sprostać wymaganiom klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Uwielbiam wyzwania, dlatego śmiało możecie podzielić się ze mną najbardziej szalonym pomysłem, jaki przyjdzie Wam do głowy. To Wasz dzień, dlatego dołożę wszelkich starań, abyście czuli się wyjątkowo.

Pracuję na najlepszym jakościowo sprzęcie fotograficznym, tak więc możecie być pewni, że Wasza uroczystość zostanie obsłużona na najwyższym poziomie i będziecie zadowoleni z efektu końcowego. Aby tak się stało, zawsze przed wykonaniem zdjęć pragnę dowiedzieć się jak najwięcej o młodej parze, jej preferencjach, jak i realizacji aranżacji sesji ślubnej. Chciałbym dowiedzieć się, co lubicie, czego nie wolelibyście uniknąć, w jakim stylu chcielibyście mieć wykonaną sesję. Na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie, niezależnie do tego, czy preferujecie styl tradycyjny i romantyczny, czy też bardziej nowoczesny i ekstrawagancki. Zdjęcia mogą zawierać kilka koncepcji. Rozmowa pozwoli Wam na otworzenie się przed obiektywem, co jest z kolei bardzo ważne dla każdego fotografa. Chciałbym, abyście czuli się komfortowo i swobodnie. Postaram się wydobyć z Was wszystkie najlepsze atuty, aby pamiątka w postaci ślubnych fotografii była pięknym wspomnieniem na całe życie i z dumą zdobiła ściany Waszego domu.

Po uroczystości kościelnej wykonuję również sesje plenerowe, jak i reportaże ślubne. Moja wyobraźnia tworzy wiele nowych pomysłów, jednak jestem otwarty na Wasze propozycje. Fotografie będą wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, zarówno te w Kościele, na przyjęciu weselnym oraz w plenerze. Zdjęcia reportażowe zaczną się tam w wybranym przez Was miejscu: w domu, w Kościele, podczas przygotowań czy błogosławieństwa rodziców. Każdy z tych elementów mogę, wedle Waszego życzenia, pominąć. Uwiecznienie ceremonii ślubnej wykonywane jest z różnych perspektyw, dlatego ujęcia na pewno nie będą nudne i powtarzalne. Jeśli chodzi o zabawę weselną, staram się pracować tak, żeby być niezauważonym przez bawiących się gości. Mogę wykonać zdjęcia pozowane z rodzicami, świadkami oraz resztą rodziny, jak i spontaniczne, w trakcie tańca i atrakcji.

Inspiracje możecie znaleźć w galerii na mojej stronie internetowej. Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz współpracy ze mną. Wierzę, że razem stworzymy niepowtarzalną sesję zdjęciową, która na zawsze zostanie w Waszej pamięci.