Fotografia ślubna Nowy Dwór Mazowiecki

fotografia ślubna, portretowa i reportażowa

Drodzy przyszli Państwo Młodzi,

Skoro przygotowania do ślubu i wesela ruszyły pełną parą, to przyszedł czas i na mnie. Chciałbym zaproponować Wam udokumentowanie jednego z najpiękniejszych dni Waszego życia. Celowo nie używam określenia „najpiękniejszego w życiu”, bo życzę Wam by było ich wiele.

Nowożeńcy w centrum uwagi, w centrum wydarzeń, w centrum obiektywu

Moim głównym celem jest stworzenie takiej atmosfery, w której będę mógł być blisko Was i uchwycić w obiektywie ważne dla Was momenty z dbałością o szczegóły, pozostając jednocześnie niezauważalnym. Ten dzień należy tylko do Was i Waszym zadaniem jest zapamiętać towarzyszące temu wydarzeniu emocje, a moim – zatrzymać je w kadrze. Aby to wszystko się udało i przyniosło satysfakcjonujące efekty, musimy się wcześniej spotkać i trochę poznać, aby nawiązać nić sympatii. Opowiecie mi o sobie, swoich oczekiwaniach, a ja zajmę się resztą, gwarantując swoją dyskretną obecność.

Fotografowanie z pasją

Zawód fotografa zajmuje ważne miejsce w moim sercu, dlatego kocham to, co robię. Fotografia ślubna to bardzo wdzięczne zajęcie – bycie blisko eksplozji pozytywnych uczuć i emocji, które emanują od Nowożeńców oraz udzielają się zaproszonym gościom. Uczestniczę w tych wydarzeniach z ogromną satysfakcją, czerpiąc radość z bycia jej częścią i jednocześnie zatrzymując te wyjątkowe chwile na zdjęciach. Najcenniejsza jest dla mnie autentyczna radość Młodych Małżonków, kiedy uroczystość przechodzi do historii, a oni zachwycają się sobą na powstałych ujęciach.

Fotografia ślubna w Nowym Dworze Mazowieckim utrwali przebieg dnia ślubu w formie reportażu zdjęć. Przedłużeniem wyjątkowej uroczystości jest sesja plenerowa, która ukazuje pierwsze dni sielanki. Oto wszystkie przygotowania zostały zwieńczone sukcesem, a teraz można by rzec: “chwilo trwaj”. Wybór miejsca zależy od Was: w lesie, na plaży, w górach, w kwitnącym ogrodzie, na trawie z soczystą zielenią, w ruinach zamku, w parku, ograniczeniem będzie tylko Wasza wyobraźnia.

Fotografia z tego dnia obejmuje również przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego. Na specjalne życzenie może się rozpocząć już podczas wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Oczywiście to Wy będziecie w centrum uwagi, ale uchwycę również gości, aby na długo pozostali w Waszej pamięci.
Uwiecznię dla Was to, czego sami nie będziecie mogli zobaczyć, z uwagi na zrozumiałe skoncentrowanie się na sobie. Fotografuję na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Wszystkie szczegóły przebiegu uroczystości, jak i lokalizacji uzgadniamy indywidualnie. Serdecznie zapraszam!