Fotograf na wesele i fotografia ślubna Łomiankach

fotografia ślubna, portretowa i reportażowa

Ślub i wesele są bardzo ważnymi chwilami w życiu każdego człowieka i z pewnością chcecie te piękne momenty uwiecznić w sposób, na który zasługują. Dla mnie jest to tak samo ważne. Pragnę zatrzymać dla Was ten wyjątkowy czas i dostarczyć pamiątkę, do której chętnie będziecie wracali po latach i z dumą pokażecie ją rodzinie oraz przyjaciołom. Zdaję sobie sprawę, że liczy się nie tylko treść, ale również forma, w jakiej jest ona zamknięta. Poza wersją cyfrową, chętnie dostarczę Wam fotoksiążkę (lub fotoalbum), śliczne pudełka mieszczące zdjęcia oraz ozdobny pendrive. Z pewnością trafię w Wasz gust.

Traktuję swoją pracę jak misję i staram się służyć Wam swoją pomocą oraz doświadczeniem. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, gdyż jesteście unikalni, dlatego na zdjęciach chcę ukazać nie tylko Waszą miłość i radość, ale również charakter i pasje. Jesteście wyjątkowi i takie też będą Wasze fotografie!

Kim jestem?

Jestem doświadczonym, zawodowym fotografem. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, portretowej i rodzinnej. Do swojej pracy wykorzystuję profesjonalny i nowoczesny sprzęt znanych firm, jak Canon, Sony, Sigma, Manfrotto i Lowepro.

Chętnie wykonam zdjęcia z ceremonii ślubnej, wesela, jak również zrealizuję sesję plenerową. W pracę zawsze wkładam całą swoją wiedzę i serce.

Łomianki i cały świat

Działam w wielu miejscach, jednak Łomianki są mi szczególnie bliskie. Zachęcam Was, abyście w poszukiwaniu fotografa na wesele, rozważyli współpracę ze mną. Przemawiają za mną dziesiątki zadowolonych klientów, również z Łomianek, a także portfolio, do którego obejrzenia gorąco Was zachęcam.

Nie stanowi to dla mnie problemu, jeśli jesteście z innego miasta. Sesje realizuję w wielu różnych miejscach i każde zapytanie traktuję indywidualnie. Łomianki, Warszawa, Legionowo, dalej oddalone miejscowości czy lokacje zagraniczne to obszary mojej działalności. Jestem otwarty na Wasze propozycje i wykażę się pełną elastycznością.

Wycena usługi

Kontaktując się ze mną w celu ustalenia terminu sesji ślubnej oraz doprecyzowania szczegółów, możecie liczyć na uczciwą oraz atrakcyjną wycenę usługi. Staram się, aby jakość mojej oferty była adekwatna do ceny. Wiem, że Wasze zadowolenie jest dobrą inwestycją. Chcę zlecenie wykonać tak dobrze, abyście z czystym sumieniem mogli polecić mnie swojej rodzinie i znajomym.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Wspólnie porozmawiamy o szczegółach i przedstawię Wam spersonalizowaną ofertę, która z pewnością Was usatysfakcjonuje. Możecie liczyć na moje pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Będę niezwykle wdzięczny, jeśli pozwolicie mi upamiętnić wydarzenia w tym szczególnym dla Was dniu.